Naše produkty

Naše produkty

 

Úzce spolupracujeme s našimi ověřenými matcha someliéry v Kjótu, kteří strávili několik let vytvářením řady ručně vyrobených čajů matcha té nejvyšší kvality. Všechny naše čaje matcha, které jsou namlety z ručně nasbíraných panenských čajových pupenů, prochází vlastním procesem „farmářského pražení“, díky němuž naplno vynikne jejich chuť. I když je tento proces obtížnější a časově náročnější, tato technika nabízí jedinečné výsledky, a proto je každá směs matcha charakterizována svou sladkou umami chutí, která nemá mezi průmyslově zpracovávanými matcha směsmi konkurenci. Díky tomu jsou naše čaje jedinečné a u našich věrných zákazníků z celého světa máme vynikající pověst.

Kromě čajů matcha nabízíme také pečlivě vybraný doplňkový sortiment produktů k přípravě čaje, které byly navrženy ve spolupráci s těmi nejlepšími japonskými farmáři. Každý z našich ručně vyrobených produktů je jedinečný a byl pečlivě navržen tak, aby vyvážil minimalistickou estetiku s funkčností a zajistil tak optimální zážitek z tohoto čaje pro moderní životní styl.

Naše Matcha

CEREMONIÁLNÍ MATCHA

Naše ceremoniální matcha je ručně sbírána z těch nejvýše položených panenských čajových listů ihned při první možné sklizni, aby byla zajištěna výjimečná čerstvost a chuť, kterou se svojí sofistikovaností a rozsahem můžeme přirovnat k ochutnávání vybraných vín. Čím vyšší kvalita, tím více sladký, méně hořký a bohatější na umami náš čaj matcha je.

 

KULINÁŘSKÁ MATCHA

Naše kulinářské čaje matcha jsou tou nejlepší volbou pro baristy, kuchaře, cukráře, pekaře, čokolatéry, food stylisty a velkovýrobce. Jsou vhodné pro použití při výrobě nápojů a dezertů. Uchvátí vás svoji živou zelenou barvou, mírným umami a dokonale silnou intenzitou chuti, která se neztratí i při použití dalších surovin. Naše matcha je perfektní například při výrobě matcha latte, cappuccin, frappé, zmrzliny, čokolády, čerstvých a raw dezertů, pečeným moučníkům a zákuskům, pečivu, cukroví, koláčům, dortům atd. Až ochutnáte například takových matcha cheescake – pochopíte, jak jedinečnou přísadu ve svých rukách máte. J

 

MATCHA DOPLŇKY

Matchaeologist hrdě představují pečlivě vybraný doplňkový sortiment čajů matcha, vyvíjených a navržených ve spolupráci s těmi nejlepšími řemeslníky po celém světě. Každý z našich produktů je individuálně ručně vyroben a navržen tak, aby spojil skvělou funkčnost s moderním minimalistickým designem.