Doprava a platba

Typ dopravy Při objednávce nad 1499 Kč  Při objednávce pod 1499 Kč  Dobírka 
Zásilkovna ZDARMA  49 Kč 39 Kč
Kurýr PPL  ZDARMA  99 Kč   39 Kč 
DPD  ZDARMA  85 Kč   39 Kč 

 

Přijaté objednávky jsou odesílány do 3 pracovních dnů od jejich přijetí, u platby převodem od připsání částky na účet. Balné neúčtujeme. V případě objednávky nad 1500 Kč neúčtujeme ani poštovné.

 

Způsoby dodání

Přepravcem DPD
Doba přepravy je zpravidla do 2 pracovních dnů. Je vyžadováno telefonní číslo zákazníka, přepravce DPD Vás kontaktuje telefonicky  a potvrdí Vám čas a způsob převzetí zásilky. Zásilka se neukládá na poště ani na jiném místě. Poštovné 85 Kč  + dobírka 25 Kč.

Přepravcem PPL
Doba přepravy je zpravidla do 3 pracovních dnů. Je vyžadováno telefonní číslo zákazníka, přepravce PPL Vás kontaktuje opakovaně telefonicky (nejčastěji SMS) a je dohodnut čas a způsob převzetí zásilky. Zásilka se neukládá na poště ani na jiném místě. Poštovné 99 Kč  + dobírka 39 Kč.

Zásilkovna.cz
Službou ZÁSILKOVNA vám bude objednané zboží doručeno následující pracovní den po zpracování objednávky na jednu z více jak 740 poboček, kde si zásilku můžete osobně vyzvednout. Pobočky jsou po celé ČR. Při objednávce si stačí vybrat pro vás nejvýhodnější pobočku. Jakmile bude zboží na pobočce připravené k vyzvednutí, bude vás ZÁSILKOVNA informovat prostřednictvím SMS zprávy. Pokud si zboží objednáte do 12:00 hod bude ještě ten den vyexpedováno a následující den bude možné ho vyzvednout na vybrané pobočce. Na vyzvednutí zásilky na pobočce máte 7 dnů, poté bude zásilka odeslána zpět k odesílateli. I tak ale budete muset poštovné uhradit! Proto pozor na datum vyzvedávání. Platbu provádíte buď předem On-line platební ( kreditní)kartou při objednávání, nebo hotově / kartou při vyzvedávání na pobočce ZÁSILKOVNA.cz. Poštovné 49 Kč  + dobírka 10 Kč.

 

Způsob platby

Provedení platby na účet převodem nebo platební kartou - platba ZDARMA
Doba přepravy jsou 2–3 pracovní dny od připsání platby na účet. Jako variabilní symbol použijte číslo faktury, která Vám bude mailem zaslána po provedení objednávky.

Dobírka
Zboží uhradíte při jeho převzetí v hotovosti či kartou. K ceně za zboží je připočten poplatek za dobírku dle příslušného způsobu dopravy.